ART / Oil paintings / Oil painting 12542094
nr 1254 2094
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Carl August Fahlgren (1819-1905), Landskap med väderkvarn. Signed, dated 1894. Oil on canvas, 32x47,
OIL PAINTING, Carl August Fahlgren (1819-1905), Landskap med väderkvarn. Signerad, daterad 1894. Olja på duk, 32x47
1500
SEK 1000
Monday May 13 2019
at 19:27:02
8/5 09:37:54